O restauracji

   Nasza restauracja usytuowana jest na szczycie Góry św. Anny w niewielkiej odległości od klasztoru (2) oraz pomnika Powstańców Śląskich (4). Do Muzeum Powstań Śląskich (3) można dojść spacerkiem w 10 minut, od MOPa znajdującego się przy autostradzie A4 dzieli naszą restaurację 10-15 minut drogi. Idąc z MOPa nasza restauracja (1) jest pierwszą, jaką napotyka się w drodze do klasztoru (2).

Mapa dojazdu

   Do dyspozycji gości mamy dużą, klimatyzowaną salę, kuchnię serwującą pyszne, świeże potrawy oraz stoliki przed restauracją, przy których w lecie można zjeść posiłek na świeżym powietrzu. Nasza kuchnia zaoferuje Państwu zarówno tradycyjne polskie dania, jak i dania z ryb, dziczyzny oraz świeżą pizzę prosto z pieca (nie serwujemy mrożonej pizzy, ale własny wyrób).

   Jeżeli planują Państwo dłuższy pobyt (np. jedno lub kilkudniowy) w naszej okolicy, to możemy zaoferować Państwu noclegi w pensjonacie "Róża" (200m od restauracji), z którym stale współpracujemy. Pozwoli to Państwu zrobić sobie np. przerwę w podróży autostradą lub przyjechać w nasze piękne okolice na kilka dni, aby zwiedzić klasztor i zapoznać się z historią powstań śląskich.

   Jeżeli chcą Państwo zarezerwować stolik, lokal lub zamówić posiłek, możecie się Państwo z nami skontaktować e-mailem lub telefonicznie.

ZPORR Inwestycja współfinansowana z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa w ramach Działania 3.4 Mikroprzedsiębiorstwa.
 
 

© Restauracja "Pod Jeleniem" Jerzy Bąkowski - 2006 - odwiedzin: 61255 Logowanie administratora